05-820 Piastów
ul. Piotra Skargi 19
tel. 601 217 403
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą

 Firma MARASEK oferuje kompleksowe instalacje zestawów do bram zarówno w oparciu o projekty indywidualne jak i w ramach inwestycji. Prowadzimy także pełny serwis naszych systemów oraz wykonujemy usługi naprawcze dla klientów zewnętrznych.

Słupki ogrodzeniowe:
wykonane są z kształtownika prostokątnego 60x40 mm, zamkniętego od góry kapturkiem z tworzywa sztucznego. Wysokość słupków dostosowana jest do wymiarów poszczególnych paneli. Rozstaw osiowy słupków w ogrodzeniu panelowym wynosi 2590 mm. Słupki w standardowej wersji przeznaczone są do zabetonowania w ziemi.
Na zamówienie przygotowujemy na żądany wymiar słupki w specjalnych wersjach:
ze stopami stalowymi (do montażu do twardego podłoża lub cokołu)
z wysięgnikami pod drut kolczasty (po jednej lub po obu stronach ogrodzenia)

Obejmy montażowe:
służą do połączenia paneli ze słupkami ogrodzeniowymi. Kształt obejmy zapewnia trwałe i solidne zamocowanie elementów ogrodzenia. Wyróżnia się trzy typy obejm: końcowe, pośrednie i narożne. Obejmy skręcane są za pomocą ocynkowanych śrub, nakrętek i podkładek M8. Istnieje możliwość zastosowania do obejm specjalnych nakrętek samozrywalnych, które uniemożliwiają zdemontowanie ogrodzenia. Liczba obejm zakładanych na słupki zależna jest od wysokości ogrodzenia.

Podmurówki z prefabrykatów
Podmurówki zdylatowane
z szerszymi akcentami przy słupkach
Podmurówki z prefabrykatów systemowych
Podmurówki wylewane
Więcej zdjęć znajduje się w naszej galerii. Zapraszmy