05-820 Piastów
ul. Piotra Skargi 19
tel. 601 217 403
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą

Bramy skrzydłowe (rozwierane) Na tle innych produktów wyróżnia je zastosowanie jednego lub dwóch skrzydeł, przymocowanych na specjalnych słupkach.

Typ jednoskrzydłowy jest szczególnie polecany w przypadku wąskich posesji, ponieważ otwiera się na ogrodzenie i pozwala na uzyskanie optymalnej szerokości przejazdu. Szerokość tego typu bram nie powinna przekraczać 3 metrów.

Alternatywą dla nich są wersje dwuskrzydłowe, przy czym maksymalna szerokość każdego pojedynczego skrzydła może wynosić 3 metry. Bramy przesuwne wyposażone są w jedno skrzydło, przesuwające się wzdłuż wewnętrznej strony ogrodzenia. Cechą charakterystyczną jest brak ograniczeń konstrukcyjnych, które narzucałyby ich maksymalną szerokość, dlatego może ona wynosić nawet 20 metrów. Przy tego typu rozwiązaniach należy dokładnie zmierzyć długość ogrodzenia, aby skrzydło bez problemów się na nim mieściło.

W ofercie bram przesuwnych znajdziemy wersje samonośne i szynowe. W przypadku tych pierwszych słupek prowadzący wyposażony jest w rolki, po których przesuwane jest skrzydło, bez styczności z gruntem. W przypadku urządzeń szynowych skrzydło porusza się natomiast w specjalnej szynie, przebiegającej przez całą konstrukcję.

Bramy uchylne
Bramy przesuwne z przeciwwagą
Elementy ogrodzeniowe
a) z profili metalowych (nowoczesnych oraz stylowych)
b) z paneli systemowych zgrzewanych
c) z wypełnieniem sztachetami olchowymi
Słupki ogrodzeniowe
okrągłe, kwadratowe o dowolnych wysokościach i dowolnych średnicach
Więcej zdjęć znajduje się w naszej galerii. Zapraszmy